Na Płótnie

Wpis

poniedziałek, 28 października 2013

Obrazy na płótnie drukowane cyfrowo

O oczekiwanym charakterze każdego pomieszczenia zadecydować może spójna aranżacja, w której szalenie ważną rolę spełnia nie jedynie konieczna funkcjonalność ale również użycie poszczególnych elementów dekoracyjnych. To ich odpowiednio dobrany wybór nadaje pomieszczeniom specyficznego klimatu i podkreśla gusta dekoracyjne właściciela.


Bardzo często na ścianach naszych mieszkań i firm pojawiają się jako szalenie atrakcyjny element dekoracyjny obrazy na płótnie wykonane przy użyciu technologii cyfrowej. Ich niebanalny pod względem wyrazu wizualnego charakter stanowi doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrza w zasadzie w każdym stylu dekoratorskim zaczynając od wystroju minimalistycznego a kończąc na romantycznym.


Tego typu obrazy na płótnie powstają dzięki zastosowaniu najwyższej jakości druku cyfrowego. Nadrukowane płótno malarskie naciągnięte najczęściej na sosnowe ramy staje się niebanalną alternatywą w stosunku do obrazów malowanych ręką prawdziwego artysty. Zrobiony w cyfrowej technologii obraz dzięki użyciu odpowiednich lakierów jest odporny na ścieranie jak również wilgoć a jego barwy nie blakną pod wpływem mocnego nasłonecznienia długo ciesząc nasze oczy.


Dziś nowoczesna sztuka Digital art. której jeden z rodzajów stanowią obrazy na płótnie drukowane cyfrowo pozwala tworzyć artystycznym duszom w dziedzinie grafiki komputerowej oryginalne, o abstrakcyjnym charakterze arcydzieła a nawet wizualizacje w technologii 3D. Ich wybór to doskonały sposób na stworzenie ciekawego wnętrza w tak cieszącym się zainteresowaniem u wielu osób stylu nowoczesnym, w którym efekt trójwymiarowości optycznie poprawia głębię podkreślając charakter wybranej aranżacji.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
tastrom
Czas publikacji:
poniedziałek, 28 października 2013 08:49